Gepard Finance, a.s.

GEPARD FINANCE je česká makléřská (brokerská) společnost, jejíž hypoteční makléři se úzce specializují jen na hypoteční produkty, zprostředkovávají je výhradně makléřským stylem (nabízí produkty naprosté většiny bank, případně úplně všech). Nejsou prodejci mnoha dalších druhů finančních produktů. Potřebuje-li klient např. pojištění, postará se o něj obvykle jný kolega, který se specializuje na pojištění, případně zcela jiný subjekt.

Více než 50.000 klientů uzavřelo úvěrovou smlouvu s bankou prostřednictvím Gepard Finance, a.s.

Kompletní portfolio v rámci činnosti firmy převýšilo 55 miliard Kč v realizovaných objemech hypotečních úvěrů. Jen za rok 2015 se produkce přiblížila k 10 mld. Kč objemu uzavřených hypotečních úvěrů.

Co všechno pro Vás naši hypoteční makléři v rámci nejvýhodnější hypotéky rádi udělají:

  • připraví nejvýhodnější hypotéku na míru Vašim potřebám se zahrnutím všech aktuálně probíhajících akcí v jednotlivých bankách
  • jako "velkododavatel" yhpoték do bank mohou poskytnout ještě další benefity a slevy
  • vyřeší za Vás veškerou administrativu v bance, na úřadech, u katastrálního úřadu, při jednání s realitními kancelářemi apod.
  • zařídí prakticky okamžité projednání žádosti o úvěr v bance, nebo v hypotečním centru a následnou rychlou přípravu úvěrových smluv
  • celou dobu pravidelně kontrolují a hlídají důležité termíny
  • zajistí čerpání úvěrových prostředků (jeden z nejdůležitějších kroků v celém procesu)
  • s hypotečním sevisem Vám jsou k dispozici po celou dobu splácení úvěru
  • hlídají termín konce fiaxe a již 360 dní před jeho výročím začínají s rezervací nejvýhodnější sazby pro další fixační období

Kvalita hypotečních makléřů

Hypoteční makléři Gepard Finance, a.s. patří mezi největší profesionály na trhu. Tuto skutečnost potvrzují nejen bankovní domy, se kterými spolupracují, ale i tisíce spokojených zákazníků, kteří využili jejich bezplatných služeb.

Kvalitu makléřů garantuje Gepard Akademie, což je ucelený systém vzdělávání a hodnocení hypotečních makléřů.

Primárním cílem Gepard Akademie je zajištění a udržení vysoké odborné úrovně jednotlivých makléřů. Gepard Akademie je unikátní vzdělávací program hypotečních makléřů, jehož prostřednictvím je usilováno o trvalé zvyšování know-how společnosti a jejího dobrého jména.

Gepard Finance, a.s. se účastní, jako jediný hypoteční broker na českém trhu, střednědobého projektu vzdělávání za podpory strukturálních fondů EU - Operační program lidské zdroje a zaměstnanost. Makléři se pravidelně vzdělávají nejen v produktových a metodických znalostech, ale i v právních otázkách týkající se úvěrování a nemovitostní problematiky.

Gepard Finance, a.s. je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů (AHM).

AHM má projekt FÉR hypotéka, jehož základními pilíři jsou profesionalita hypotečních makléřů, úzká specializace na hypoteční produkty a Etický kodex AHM.

Rychlý kontakt

HELF, spol. s r.o.

Hemy 914

757 01  Valašské Meziříčí

E: helf@helf.cz

T: +420 733 183 753

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!